Memoriał Soshu Shigeru Oyamy

DSC_1267

W sobotę 11 marca w Chorzowie, w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu odbyły się dwie prestiżowe imprezy Sportowe w sztukach walki Mistrzostwa Polski Południowej Oyama Karate oraz Puchar Polski Oyma Karate – Memoriał Soshu Shigeru Oyamy.  Organizatorem zawodów był Śląski Klub Sportowy Karate GOLIAT na czele z Sensei Jerzym Walaszczykiem 4 dan.

DSC_1074

W godzinach przedpołudniowych na 3 polach walki zmierzyli się najmłodsi karateka w konkurencji Lekki Kontakt oraz juniorzy i juniorzy starsi w konkurencji Semi – knockdown Mistrzostw Polski Południowej Oyama Karate.

DSC_1160

Tu nasz klub reprezentowała liczna grupa zawodników, którzy w wyniku stoczonych pojedynków zajęli: I miejsce – Dominika Smolec i Kacper Kasperek. II miejsce – Wiktoria Sołtys i Michał Smolec. III miejsce – Roksana Czajkowska.

DSC_1207

W trakcie dekoracji zawodników Hanshi Jan Dyduch wręczył Puchary dla Najlepszych Zawodników w 2016 roku. I tu I miejsce i okazały puchar otrzymała Dominika Smolec.

DSC_1221

W godzinach popołudniowych odbyły się walki w Pucharze Polski Oyama Karate – Memoriał Soshu Shigeru Oyamy w konkurencji Knockdown.

DSC_1239

W wyniku fascynujących pojedynków na najwyższym stopniu podium nie zabrakło naszego utytułowanego zawodnika Sensei Przemysława Brusika, który to po raz kolejny zajął I miejsce w kategorii Seniorów Starszych.

DSC_1249

Wszystkim zawodnikom Zarząd Małopolskiego Klubu Karate serdecznie gratuluje wyników i sportowej postawy. OSU!

Ten wpis opublikowano dnia wtorek, 14 Marzec 2017 o godz. 13:16 w kategorii MKK. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentowanie i pingowanie zostały wyłączone.

Komentowanie wyłączone.