SEZON SZKOLENIOWY 2018/2019

21272289_1034001893409419_5912908883336102590_n

Rozpoczynamy nowy sezon szkoleniowy. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na treningi KARATE OYAMA w naszych sekcjach:

SP nr 5 w Wadowicach od środy 5 września :
poniedziałki i środy
grupa początkująca i dziecięca 18:30-19:30,
grupa zaawansowana i zawodnicza 19:30-20:30

 

SP nr 4 w Andrychowie od czwartku 6 września:
czwartki, Sensei Jacek Kasperek 4 dan
grupa początkująca i dziecięca 18:30-19:30,
grupa zaawansowana i zawodnicza 19:30-20:30

 poniedziałki, Sensei Paweł Czaicki 2 Dan

grupa początkująca i dziecięca 18:30-19:30,
grupa zaawansowana i zawodnicza 19:30-20:30

 

SP nr 1 w Porąbce
wtorki i piątki
grupa początkująca i dziecięca 17:30-18:30,
grupa zaawansowana i zawodnicza 18:30-19:30

 

ZS w Miechowie, Sensei Łukasz Gumula 1 Dan

logo z napisem
środy i piątki
grupa początkująca i dziecięca 17:45-18:45,
grupa zaawansowana i zawodnicza 18:45-19:45

ZS w Gołczy, Sensei Łukasz Gumula 1 Dan
czwartki
grupa początkująca i dziecięca 17:30-18:30,
grupa zaawansowana i zawodnicza 18:30-19:30

 

ZS w Czańcu, Sensei Damian i Rafał Krupkowie 1 Dan

środy
15:20-16:20

ZS w Nidku, Sensei Damian i Rafał Krupkowie 1 Dan

środy
16:50-17:50

 

ZS w Choczni Górnej
środy
18:30-19:30

 

ZS w Gierałtowicach, Sensei Przemysław Brusik 1 Dan

poniedziałki
17:00-18:00

 

ZS w Frydrychowicach, Sensei Przemysław Brusik 1 Dan

środy
17:20-18:20

 

ZS w Babicy, Sensei Przemysław Brusik 1 Dan
czwartki
16:30-17:30

ZS w Leńczach, Sensei Przemysław Brusik 1 Dan
piątki
18:30-19:30

ZS w Woźnikach, Sensei Adam Kwiatkowski 1 Dan
piątki
17:00-18:00

ZS w Tomicach, Sensei Adam Kwiatkowski 1 Dan
grupa początkująca i dziecięca 15:30-16:30
grupa zaawansowana i zawodnicza 16:30-17:30

ZS w Kleczy, Sensei Adam Kwiatkowski 1 Dan
czwartki
15:30-16:30

ZS w Ponikwi, Sensei Adam Kwiatkowski 1 Dan
piątki
13:10-14:10

ZS w Barwałdzie Górnym, Sensei Adam Kwiatkowski 1 Dan
ZS w Inwałdzie (godziny już w krótce!)

ZS nr 1 w Wieprzu, Sensei Katarzyna Kasperek 1 Dan
poniedziałki
16:30-17:30

ZS w Zagórniku, Sensei Katarzyna Kasperek 1 Dan
poniedziałki
18:00-19:00

ZS w Mucharzu. Sensei Katarzyna Kasperek 1 Dan
wtorki
14:30-15:30

ZS w Juszczynie, Sensei Katarzyna Kasperek 1 Dan
wtorki
16:15-17:15

ZSM nr 2 w Mszanie Dolnej, Sensei Katarzyna Kasperek 1 Dan
wtorki
grupa początkująca i dziecięca 18:15-19:15
grupa zaawansowana i zawodnicza 18:15-19:45

ZS w Bolęcinie, Sensei Katarzyna Kasperek 1 Dan
środy
16:30-17:30

ZS w Targanicach, Sensei Katarzyna Kasperek 1 Dan
środy
18:00-19:00

ZS w Roczynach, Sensei Katarzyna Kasperek 1 Dan
czwartki
17:30-18:30 (startujemy od października)

ZS w Bystrej Podhalańskiej (startujemy od stycznia ze względu na trwający do grudnia remont sali gimnastycznej, do stycznia zapraszamy do Juszczyna lub Mszany!)

 

Przyjdź i zostań Mistrzem!

Zapisy u instruktorów:

Sensei Jacek Kasperek 4 Dan – tel. 602 444 306

Sensei Paweł Czaicki 2 Dan – tel. 502 245 055

Sensei Katarzyna Kasperek 1 Dan – tel. 888 329 004

Sensei Przemysław Brusik 1 Dan – tel. 512 177 970

Sensei Adam Kwiatkowski – tel. 696 051 372

Sensei Łukasz Gumula – tel. 518 982 213

Sensei Damian Krupka – tel. 502 143 464

Sensei Rafał Krupka – tel. 502 369 633

Do zobaczenia na sali gimnastycznej. OSU!

Ten wpis opublikowano dnia środa, 29 Sierpień 2018 o godz. 14:11 w kategorii MKK. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentowanie i pingowanie zostały wyłączone.

Komentowanie wyłączone.